O nas

Łączy nas pasja do ludzi i ich rozwoju.

Poznaj nas bliżej!

Połączyła nas pasja do tworzenia nowych rozwiązań w obszarze związanym z rozwojem pracowników w organizacjach. Za ważne dla nas i kluczowe dla współczesnych organizacji uznajemy też inicjowanie działań zwiększających świadomość w temacie różnorodności i inkluzji. 

Wiedzę pogłębiałyśmy podczas wielu szkoleń i miałyśmy szansę sprawdzić ją w praktyce w trakcie naszej ponad 15-letniej kariery zawodowej.

Doświadczenie, którym chcemy się z Wami podzielić zdobyłyśmy w małych organizacjach i w międzynarodowych korporacjach, w których wdrażałyśmy strategie w różnych obszarach HR. Inicjowałyśmy też działania wspierające oraz celebrujące różnorodność i inkluzję  w środowisku pracy. 

Jakość ma znaczenie

Nasz podejście oparte jest przede wszystkim na tzw. case studies – scenariuszach z życia. Skupiamy się na praktyce ponieważ wierzymy, że dzięki temu nauczysz się najwięcej.

Chcemy dostarczać rozwiązania uszyte na Twoje potrzeby. Doskonale rozumiemy, że możesz być w różnym momencie swojej kariery. Możesz dopiero zaczynać budować swoje doświadczenie i potrzebujesz wiedzy podstawowej lub jesteś ekspertem szukającym dyskusji i inspiracji. Dlatego też nasza oferta jest podzielona na różne poziomy zaawansowania. 

Możesz wybrać się z nami w podróż przechodząc wszystkie moduły lub dołączyć do wybranej grupy na danym poziomie.

Sprawdź naszą ofertę: 

Hand of engineer playing a blocks wood tower game (jenga) on blueprint or architectural project

Skuteczność

Zaangażowanie

Doświadczenie

Joanna Winkowska

Zawodowo zawsze związana byłam z obszarem rozwoju ludzi w organizacjach. Z czasem moje doświadczenie wzbogaciło się o obszary zaangażowania pracowników, komunikacji, EB, CSR oraz szeroko rozumianej różnorodności. 

Chętnie podziele się również perspektywą pracodawcy w procesie rekrutacyjnym. Pomogę Ci stworzyć niezbędne dokumenty i przygotować się do spotkania z rekruterem.

Moją motywacją do pracy jest przekonanie, że to właśnie kapitał ludzki stanowi o przewadze konkurencyjnej organizacji.

Czekam na nasze spotkanie. Mam nadzieje, że pozwoli Ci ono wzrastać w Twoich celach.

JC

Joanna Ciecierska

Od lat wspieram obszar rozwoju pracowników. Z pasją podchodzę do tworzenia przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczenia, budowania zaangażowania i wspierania w rozwoju. Za kluczowe uznaję też docenienie różnorodności w miejscu pracy, budowanie włączającego środowiska opartego na wzajemnym poszanowaniu.

Nie mogę się doczekać możliwości wspierania Cię we własnym rozwoju oraz pomocy w budowaniu w Twojej organizacji kultury wiedzy, rozwoju, w przestrzeni inkluzyjnej i celebrującej różnorodność. 

Jeśli szukasz nowych wyzwań w swojej karierze zawodowej z przyjemnością podzielę się z Tobą perspektywą własną i pracodawcy oraz pomogę zwiększyć Twoje szanse na zatrudnienie.

Katarzyna
Skrzypkowska

Zawodowo od lat wspieram obszary świata HR. Rola HR Business Partnera w międzynarodowych organizacjach pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w tworzeniu rozwiązań oraz strategii dopasowanych do zmieniającego rynku pracy głównie w obszarze przyciągania pracowników, ich zatrzymywania w organizacji oraz rozwoju na każdym szczeblu kariery zawodowej.

Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu w rekrutacji mogę pomóc Ci odnaleźć się w dynamicznym świecie pracy.
Moje motto to “biznes i ludzie”, czyli łączenie środowiska biznesowego z bardziej ludzką stroną. Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie poszukiwania pracy, samego procesu rekrutacji oraz samorozwoju, zdradzając również tajniki perspektywy biznesowej.